Alessandra Ambrosio, Göbeklitepe'de yürüyecek! 5

Ünlü model Alessandra Ambrosio, Dosso Dossi Fashion Show kapsamında Göbeklitepe konseptinde podyumda boy gösterecek.   

Moda

UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer almasıyla birlikte dünya çapında adını duyuran Göbeklitepe, çok sayıda filme ev sahipliği yaparken bu kez bir moda şovuyla gündeme gelecek.

UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer almasıyla birlikte dünya çapında adını duyuran Göbeklitepe, çok sayıda filme ev sahipliği yaparken bu kez bir moda şovuyla gündeme gelecek.17 Mart’ta gerçekleşecek olan Dosso Dossi Fashion Show kapsamında Türkiye’ye gelecek olan dünyaca ünlü top model Alessandra Ambrosio, İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek gecede özel olarak hazırlanan Göbeklitepe konseptinde yürüyecek.Şov için 270 derecelik 10 metre yüksekliğinde bir sahne kurulacak. Defile alanı dünyanın en eski bilinen yapılar topluluğu olan Göbeklitepe’ye dönüştürülecek. Ambrosio, Göbeklitepe’nin yapıları arasında yürürken arka planda dijital art tekniğiyle similasyonlu bir şov gerçekleştirilecek.

17 Mart’ta gerçekleşecek olan Dosso Dossi Fashion Show kapsamında Türkiye’ye gelecek olan dünyaca ünlü top model Alessandra Ambrosio, İstanbul Kongre Merkezi’nde düzenlenecek gecede özel olarak hazırlanan Göbeklitepe konseptinde yürüyecek.

Alessandra Ambrosio, Göbeklitepe'de yürüyecek! 6

Şov için 270 derecelik 10 metre yüksekliğinde bir sahne kurulacak. Defile alanı dünyanın en eski bilinen yapılar topluluğu olan Göbeklitepe’ye dönüştürülecek. Ambrosio, Göbeklitepe’nin yapıları arasında yürürken arka planda dijital art tekniğiyle similasyonlu bir şov gerçekleştirilecek.

Alessandra Ambrosio, Göbeklitepe'de yürüyecek! 7

K7 Medya

Haber hakkında hisseleriniz hangi emoji?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid