Gösteriliyor: 9 Sonuçlar
Serdar Ortaç'ın yeni albümünde sevgilisi Seçil Gür'den 'Değmez' sürprizi! 1
Demet Evgar şarkıcı oluyor! 2
14 Ağustos'ta ‘Hayat' başlıyor 3
Sertab Erener'den 5 yıl aranın ardından yeni albüm 4
Burcu Güneş bir haftada şarkı hazırladı 5
Orhan Gencebay'dan 9 yıl sonra 'Baba' albüm 6
Dilek Pehlivan Success! 7

Dilek Pehlivan Success!

Dilek Pehlivan, güçlü sesi ve şıklığı ile dikkat çekerek adından sıkça bahsettirmeye devam ediyor.

Güçlü sesi ve kendine özgü sahne koreografisiyle emin adımlarla idealine doğru yürüyen genç sanatçı Dilek Pehlivan Amerikan basınının dikkatini çekmişti.

Dilek Pehlivan geçtiğimiz yıl New York’ta bulunan Amerikan dergisi Compulsive Magazine iki sayfalık röportaj vermişti.

Dilek Pehlivan Success! 8

Dünyaca ünlü şarkı Justin Bieber’a ait ‘Let Me Love You’ adlı şarkısı seslendiren ve single’na klip çeken Pehlivan aradan bir yıl geçmesine rağmen en çok dinlenilen Cover’ler arasında yer almaya devam ediyor.

Dilek Pehlivan Success! 9

K7Medya.com

Ve işte dinlenme, izlenme rekorları kıran o şarkı;

Let Me Love You (Justin Bieber Cover Turkey)

Gülşen 3 sırrını açıkladı 10
Karsu, kendi adını taşıyan “Karsu”albümünün heyecanını yaşıyor 11

Karsu, kendi adını taşıyan “Karsu”albümünün heyecanını yaşıyor

Yaptığı coverlar, bestelediği şarkılarla uluslararası üne kavuşan şarkıcı, piyanist ve besteci Karsu, kendi adını taşıyan ‘Karsu’ adlı dördüncü albümünün heyecanını yaşıyor.

1O Ekim itibariyle ‘Sumusic’ etiketiyle tüm digital platformlarda çıkan albüm, Türkiye’de 20 Ekim itibariyle ‘y kültür sanat’ etiketiyle CD ve plak olarak raflardaki yerini alıyor.

Dördüncü albümü olan ‘Karsu’nun habercisi ‘İtiraf ‘ ve ‘Sana Ne’ adlı single’larını albüme de taşıyan Karsu, albümün kliplendirdiği çıkış şarkısı olan ‘Sana Ne’nin sözleriyle özellikle kadınlar üzerinde kurulan baskılara dikkat çekiyor.

Kendini yeniden, yeni soundlarla keşfeden ve geliştiren Karsu, yeni şarkılarını Çin sokaklarından, Endonezya’nın Bali adasından, Los Angeles tepelerinden ve Türkiye’nin güzel doğasından ilham alarak yazdı.

Kişilerin özellikle sosyal medyayı sıkça kullandığı ve bu platformların kendine özgü baskılarını yaşadığı bu devire hem Türkçe hem İngilizce yazdığı cesur sözlü şarkılarıyla meydan okuyor.

ALBÜMÜN İLK KONSERİ ZORLU PSM’DE

Albümün ilk konserini Corendon Airlines sponsorluğunda 22 Ekim Pazar günü Vestel Gururla Yerli Konserleri kapsamında Zorlu PSM’de verecek olan Karsu, yeni albümünün turnesi ile Samsun, Trabzon, Eskişehir, Denizli, Konya, Mersin, Adana, Gaziantep, Diyarbakır, Ankara, Bursa ve İzmir’i kapsayan Türkiye turnesi ile şehir dışındaki müzikseverlerle buluşacak.

Albümdeki İngilizce ve Türkçe yazılmış şarkılarında Karsu, yaşamın inişli çıkışlı deneyimlerini müziğine yansıtarak kendini ifade ediyor. Albümde bulunan 12 adet şarkının tamamı kendi söz ve bestesinden oluşuyor.

Bu “mükemmel görünmek için çabalama” döneminde, bir karşı ses olmak isteyen Karsu “Herkesin birbirinin hayatlarıyla ilgili fikirlerinin olduğu ve bunu internet ortamında yaratılan yüzeysel dünyada paylaşmaktan çekinmediği bir zamanda yaşıyoruz.

İnsanlar kendilerine ve hayatlarına dair “kusur” olarak gördükleri şeyleri filtrelerin arkasına gizlemeye çalışıyor. Başkalarını memnun etmek, onların arasına katılmak veya önem verdiğimizi göstermek için kararlar alıyoruz ve sonra bu kişilerin onayını bekliyoruz.

Ama aslında dinlememiz gereken bir tek ses var ve bu da kendi sesimiz. Sen ne istiyorsun? Kendi hayatını yaşa çünkü bu hayat başkalarının değil, senin.” diyerek herkesi kendi olma serüvenine davet ediyor.

K7 Medya ☑️
%d blogcu bunu beğendi: