Gösteriliyor: 12 Sonuçlar
Dünyanın en iyi 10 filmi seçildi 8

Dünyanın en iyi 10 filmi seçildi

The Guardian gazetesi 21. yüzyılın en iyi filmlerini listeledi.

The Guardian gazetesi 21. yüzyılın en iyi filmlerini listeledi. Oldukça iddialı ve çekişmeli bu listede birbirinden iyi zamanının ses getiren filmleri mevcut.

Haber: Dünyanın en iyi 10 filmi seçildi

İyi bir filmin ölçütü pek tabii oldukça değişkendir. Ancak öyle filmler vardır ki çoğunluk tarafından beğenilir ve zihinlere iyi filmler başlığı altında kodlanır. Bu filmler genelde kült olarak değerlendirilir ve herkesin favorileri arasındadır.

10. TEAM AMERICA: WORLD POLICE / AMERİKAN GÜCÜ: DÜNYA POLİSİ

Dünyanın en iyi 10 filmi seçildi 9

9. ZAMA

Dünyanın en iyi 10 filmi seçildi 10

8. MOONLIGHT / AY IŞIĞI

Dünyanın en iyi 10 filmi seçildi 11

7. SYNECDOCHE, NEW YORK / NEW YORK YANILSAMALARI

Dünyanın en iyi 10 filmi seçildi 12

6. CACHE / SAKLI

Dünyanın en iyi 10 filmi seçildi 13

5. FAA YEUNG NIN WA / AŞK ÇIKMAZ

Dünyanın en iyi 10 filmi seçildi 14

4. UNDER THE SKIN / DERİNİN ALTINDAKİ

Dünyanın en iyi 10 filmi seçildi 15

3. BOYHOOD / ÇOCUKLUK

Dünyanın en iyi 10 filmi seçildi 16

2. 12 YEARS A SLAVE / 12 YILLIK ESARET

Dünyanın en iyi 10 filmi seçildi 17

1. THERE WILL BE BLOOD / KAN DÖKÜLECEK

Dünyanın en iyi 10 filmi seçildi 18
“Hemen Döneriz” filmi vizyona iddialı geliyor ! 19

“Hemen Döneriz” filmi vizyona iddialı geliyor !

Kuvvetli oyuncu kadrosuyla dikkat çeken 29 Kasım’da izleyici ile buluşacak olan ‘Hemen Döneriz’ filminin fragmanı ve film için hazırlanan klibini, film ekibi hep birlikte izledi.

Yapımcılığını Gökhan Mumcu’nun yaptığı yönetmen koltuğunda Haydar Işık’ın oturduğu oyuncu kadrosunda Kadir Polatçı, Murat Genç, Burak Satıbol, Amir Zakaria, Gökhan Mumcu, Buse İskenderoğlu, Ayhan Taş, Esin Civangil, Ahmet Dursun ve Kıvanç Baran Aslan gibi başarılı isimlerin yer aldığı ‘Hemen Döneriz’ filminin fragmanının Vaniköy Mutfak’ta hep beraber izlediler.

Filmin vizyon tarihininde açıklandığı gösterim sonrası film ekibi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Eğlenceli anlara sahne olan basın toplantısında özellikle Burak Satıbol’un Amir Zakaria ve Boomcu Onur olarak tanınan Ahmet Dursun konuşurken çeviri yapması komik anların yaşanmasına neden oldu.

Film hakkında konuşan oyuncular şunları söyledi

Göhkan Mumcu: Hayal ettiğimiz güzel filmleri dostlarımızla bir araya gelip hayata geçirmek için bir yola çıktık. İlk proje olarak içerisinde en çok oynamak isteyeceğim bu projeyi seçtik. Kendi rüya takımımla ve kendi kurallarımla tamamladık. Sinema severleri hayalimizi görmek için salonlara bekliyoruz.

Polatçı: Senaryoyu okuduğumda hemen ertesi gün görüşmeye gittim ve kabul ettim. Okuma provalarında filmin çok komik olacağı belliydi ve öyle oldu. Herkesi sinemaya davet ediyoruz.

Murat Genç: Bu benim ilk sinema filmim, oyunculuk eğitimi aldım ancak ilk kez kamera karşısına geçtim. Burada ki ustalardan bir şeyler öğrendiğim eğlenceli komik bir film oldu.

Buse İskenderoğlu: İlk oyunculuk tecrübem ancak çok kolay geldi. Sete gelirken çok geriliyordum ancak kayıt başlayınca karşımdaki oyuncular sayesinde her şey çok kolay geçti.. Umarım izleyenler beğenir..

Amir Zakaria: Bomba gibi bir film çektik. İnşallah insanlarda beğenir.. Buradaki abilerime çok teşekkür ediyorum bana çok yardımları oldu..

Burak Satıbol: Ruh hastası bir pskoloğu canlandırıyorum ilgin bir karakter canlandırdım. Renkli bir ekip eğlenceli bir hikaye ortaya çıkardı. Herkesi sinema salonlarına davet ediyorum.

Joker, IMDb listesinde ilk 10'da 20

Joker, IMDb listesinde ilk 10’da

Başrolünde Joaquin Phoenix’in yer aldığı son günlerin en tartışmalı filmi Joker, 3 haftada tüm zamanların en iyi filmleri listesinde ilk 10’a girdi. IMDb’nin verilerine göre Joker; İyi, Kötü ve Çirkin, Dövüş Kulübü Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği gibi filmlerle aynı puana ulaşarak 10. sırayı paylaştı.  Share this… Facebook Twitter Pinterest Tumblr VK Reddit Xing Linkedin Digg …

K7 Medya ☑️
%d blogcu bunu beğendi: