Gösteriliyor: 23 Sonuçlar
Kepez kadın girişimcileri bekliyor 2

Kepez kadın girişimcileri bekliyor

Kepez Belediyesi’nin, kooperatiflere ve emeğini ekonomik bir değere dönüştürmeyi hedefleyen kadınlara yönelik hayata geçirdiği ‘Kadın Kooperatifleri Destek Paketi’ kapsamında başlattığı ‘Kadın Girişimci Bilgilendirme Günleri’ devam ediyor.

AKBB ödülleri sahiplerini buldu 3

AKBB ödülleri sahiplerini buldu

Akdeniz Belediyeler Birliği (AKBB) tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen Akdeniz Belediyecilik Proje Yarışması’nda dereceye giren belediyeler ödüllendirildi.

Kepez’de kronik hasta personele idari izin 7

Kepez’de kronik hasta personele idari izin

Kepez Belediyesi, koronavirüs salgını dolayısıyla hamile, yasal süt izni kullanan, engelli, kanser, obezite, diabet, kalp damar hastası, kronik hasta, organ nakli olanlar ile 60 yaş ve üzerindeki personelinin 12 gün süreyle izinli olacağını açıkladı.

AKMEK tiyatrosu gelenekselleşiyor 8

AKMEK tiyatrosu gelenekselleşiyor

AKMEK tiyatro öğrencilerinin ‘Kadına Şiddete Hayır’ adlı gösterisini izleyen Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, bu tiyatronun gelenekselleşmesi için tüm imkanları sağlayacağını müjdeledi.

Kepez’den 2 okula 106 ağaç 9

Kepez’den 2 okula 106 ağaç

Kepez Belediyesi, ‘Yeşil Seferberliği’ kapsamında TOBB Fen Lisesi ve 75. Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi bahçesine zeytin, portakal ve Antalya’ya özgü 106 ağaç dikti.

3. Kepez Kitap Fuarı kapılarını aralıyor 10

3. Kepez Kitap Fuarı kapılarını aralıyor

Kepez Belediyesi’nin bu yıl 3’ncüsünü düzenleyeceği Kepez Kitap Fuarı, 13-22 Mart tarihleri arasında Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde kapılarını kitapseverlere aralıyor.

Kepez’den uluslararası mimarlık ödülü 11

Kepez’den uluslararası mimarlık ödülü

Dünyanın birçok ülkesinden mimarın eserleriyle yarıştıkları ve bu yıl 6.’sı düzenlenen Kepez Belediyesi Turgut Cansever Uluslararası Mimarlık Ödülleri’ni alan isimler açıklandı.

Kepez’de festival coşkusu 15

Kepez’de festival coşkusu

Kepez Belediyesi, muhteşem bir festivale ev sahipliği yapıyor. Çocukların yarıyıl tatilini aktif ve verimli geçirmesi için düzenlenen Antalya Sömestir Festivali, ilk gününde binlerce ziyaretçiyi ağırladı.