Gösteriliyor: 24 Sonuçlar
AKBB ödülleri sahiplerini buldu 2

AKBB ödülleri sahiplerini buldu

Akdeniz Belediyeler Birliği (AKBB) tarafından bu yıl beşincisi düzenlenen Akdeniz Belediyecilik Proje Yarışması’nda dereceye giren belediyeler ödüllendirildi.

Kepez’de kronik hasta personele idari izin 7

Kepez’de kronik hasta personele idari izin

Kepez Belediyesi, koronavirüs salgını dolayısıyla hamile, yasal süt izni kullanan, engelli, kanser, obezite, diabet, kalp damar hastası, kronik hasta, organ nakli olanlar ile 60 yaş ve üzerindeki personelinin 12 gün süreyle izinli olacağını açıkladı.

Kepez’den 2 okula 106 ağaç 8

Kepez’den 2 okula 106 ağaç

Kepez Belediyesi, ‘Yeşil Seferberliği’ kapsamında TOBB Fen Lisesi ve 75. Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi bahçesine zeytin, portakal ve Antalya’ya özgü 106 ağaç dikti.

3. Kepez Kitap Fuarı kapılarını aralıyor 9

3. Kepez Kitap Fuarı kapılarını aralıyor

Kepez Belediyesi’nin bu yıl 3’ncüsünü düzenleyeceği Kepez Kitap Fuarı, 13-22 Mart tarihleri arasında Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde kapılarını kitapseverlere aralıyor.

Kepez’den uluslararası mimarlık ödülü 10

Kepez’den uluslararası mimarlık ödülü

Dünyanın birçok ülkesinden mimarın eserleriyle yarıştıkları ve bu yıl 6.’sı düzenlenen Kepez Belediyesi Turgut Cansever Uluslararası Mimarlık Ödülleri’ni alan isimler açıklandı.

Kepez geleceğin bilim insanlarını yetiştiriyor 13

Kepez geleceğin bilim insanlarını yetiştiriyor

Kepez Belediyesinin, geleceğin bilim insanlarını yetiştirmek amacıyla açtığı ‘Robotik Kodlama Atölyesi’nde, bugüne kadar 3 bin 150 öğrenci faydalandı. Çocuklar, merkezde robot, web sayfası yapmayı ve bilgisayar yazılımını öğreniyor.

Kepez’de festival coşkusu 14

Kepez’de festival coşkusu

Kepez Belediyesi, muhteşem bir festivale ev sahipliği yapıyor. Çocukların yarıyıl tatilini aktif ve verimli geçirmesi için düzenlenen Antalya Sömestir Festivali, ilk gününde binlerce ziyaretçiyi ağırladı.

Kepez’in “Antalya Sömestir Festivali” başladı 15

Kepez’in “Antalya Sömestir Festivali” başladı

Kepez Belediyesi’nin öğrencilerin yarıyıl tatilini aktif ve verimli geçirebilmesi için düzenlediği ‘Antalya Sömestir Festivali’, Mimar Sinan Kongre Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilere açtı. Programa Başkan Tütüncü, kızı Zeynep Hatice ile birlikte katıldı.