Aynur Aydın'ın 14 Şubat isteği... Erkek takipçileri zil takıp oynadı 9
14 / 100

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ile gündemden düşmeyen Aynur Aydın şimdi de 14 Şubat isteğiyle adından söz ettirdi. 

Magazin

 14 Şubat Sevgililer Günü için isteğini Twitter’dan paylaşan Aydın, ’14 Şubat için kiralık bir sevgili arıyorum’ ifadelerini kullandı. Ünlü şarkıcının isteği erkek takipçilerini sevindirdi.

Aynur Aydın'ın 14 Şubat isteği... Erkek takipçileri zil takıp oynadı 10

Verdiği pozlar ve yaptığı açıklamalar ile adından sık sık söz ettirmeyi başaran Aynur Aydın, sosyal medyayı aktif kullanan isimler arasında yerini alıyor.

Aynur Aydın'ın 14 Şubat isteği... Erkek takipçileri zil takıp oynadı 11

Koronavirüs nedeniyle tüm vaktini evinde geçiren ünlü şarkıcı Aynur Aydın, Twitter’dan yaptığı son paylaşımla gündem oldu.

Aynur Aydın'ın 14 Şubat isteği... Erkek takipçileri zil takıp oynadı 12

Twitter’dan, ’14 şubat sevgililer günü için kiralık bir sevgili arıyorum.’ paylaşımında bulunan Aynur Aydın herkesi şaşırttı. Ünlü şarkıcının erkek takipçileri son paylaşımı beğeni ve yorum yağmuruna tuttu.

Aynur Aydın'ın 14 Şubat isteği... Erkek takipçileri zil takıp oynadı 13

CEM YILMAZ’LA KARANTİNA GEÇİRMEK İSTEDİ

Geçtiğimiz aylarda muhabirlerden gelen, ‘Karantina günlerini kiminle geçirmek isterdiniz?’ sorusuna ‘Cem Yılmaz’ yanıtını veren Aynur Aydın şaşırtırken sözlerine ‘Serenay kusura bakmasın ama gülmeye ihtiyacım var’ diyerek devam etmişti.

K7 Medya

Haber hakkında hisseleriniz hangi emoji?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid