Barıştıkları iddia edilmişti... Gonca Vuslateri Hakan Altun hakkında konuştu: Yakın arkadaşız 7
14 / 100

Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri ve babası önceki gün Nişantaşı’nda görüntülendi. Hakan Altun’la barıştıkları yönde çıkan haberler hakkında ilk kez konuşan Gonca Vuslateri, ‘Yapmayın arkadaşlar, biz arkadaşız. Adamın başına neler geldi, aradım konuştuk. Çok yakın arkadaşız ve bizler medeni insanlarız. Ben onu çok seviyorum, o da beni çok seviyor. Telefonda ona geçmiş olsun dileklerimi söyledim’ ifadelerini kullandı.

Magazin

Ünlü şarkıcı Hakan Altun, beyin damarında oluşan tıkanıklık nedeniyle hastaneye kaldırılmış ve 5 gün yoğun bakımda tedavi görmüştü. Gonca Vuslateri’nin eski sevgilisini arayıp geçmiş olsun dileklerini iletmesi ise sosyal medyada ikilinin barıştığı yönünde yorumlandı.

Barıştıkları iddia edilmişti... Gonca Vuslateri Hakan Altun hakkında konuştu: Yakın arkadaşız 8

Gonca Vuslateri çıkan haberlerin ardından sessizliğini korurken Ben Affleck ile barışan Jennifer Lopez’i “Eski bilete piyango vurmaz” diyerek eleştirdi. Vuslateri’nin bu hamlesi Hakan Altun haberlerine cevap olarak nitelendirildi.

Barıştıkları iddia edilmişti... Gonca Vuslateri Hakan Altun hakkında konuştu: Yakın arkadaşız 9

Babası Birol Vuslateri’yle Nişantaşı’nda alışveriş yaparken görüntülenen Gonca Vuslateri, çıkan haberler hakkında şunları söyledi: ‘Yapmayın arkadaşlar, biz arkadaşız. Adamın başına neler geldi, aradım konuştuk. Çok yakın arkadaşız ve bizler medeni insanlarız. Ben onu çok seviyorum, o da beni çok seviyor. Telefonda ona geçmiş olsun dileklerimi söyledim.’

Barıştıkları iddia edilmişti... Gonca Vuslateri Hakan Altun hakkında konuştu: Yakın arkadaşız 10

K7 Medya

Haber hakkında hisseleriniz hangi emoji?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid