Çağla Şimşek'ten aşk açıklaması 1
13 / 100

Kardeşlerim’in Ayşe’si Çağla Şimşek’ten aşk açıklaması…

Magazin

Kardeşlerim dizisinde canlandırdığı Ayşe karakteriyle beğeni toplayan Çağla Şimşek, özel hayatına dair önemli açıklamalarda bulundu. Ünlü oyuncu, ‘İlk görüşte aşka inanır mısın? sorusuna “Bence bir insana zamanla, onu tanıdıkça aşık olabilirsin.” yanıtını verdi.

Atv’nin ilgiyle izlenen dizisi Kardeşlerim’de Ayşe karakteri ile gönülleri fetheden güzel oyuncu Çağla Şimşek özel hayatına dair konuştu. Son dönemin popüler oyuncularından olan Çağla Şimşek, yeni dizisindeki başarılı performansı ve güzelliği ile sosyal medyada ilgi topluyor.

Kardeşlerim dizisinde canlandırdığı Ayşe karakterindeki başarısı ve Ömer’i canlandıran rol arkadaşı Yiğit Koçak ile yakaladığı uyumla dizi takipçilerinin yakın markajındaki ünlü oyuncu hayran kitlesini genişletmeye devam ediyor.

Sevgilisi olmadığı bilinen Çağla Şimşek, bir dergiye verdiği röportajda özel hayatına dair dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

“TANIDIKÇA AŞIK OLABİLİRSİN”

Çağla Şimşek ‘İlk görüşte aşka inanır mısın?’ sorusuna şu cevabı verdi:

Bence ‘ilk görüşte aşk’ dedikleri şey enerjidir. Enerjiye çok inanırım. Belki iki kişinin hissedebileceği bir heyecan, bir bakışma ve sevgi kırıntısı… Bence bir insana zamanla, onu tanıdıkça aşık olabilirsin.

KARDEŞLERİM AYŞE ÇAĞLA ŞİMŞEK KİMDİR?

1 Ağustos 2002 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen ve küçük yaşlardan itibaren kamera karşısında olan genç oyuncu Çağla Şimşek, ilk oyunculuk deneyimini Naz karakteri ile Elveda Derken adlı dizide gerçekleştirdikten sonra çeşitli dizi ve filmlerde yer aldı. Kırmızı Işık, Kayıp Prenses ve Cuma’ya Kalsa dizilerinde rol alan Çağla Şimşek, Hayat Devam Ediyor’da Lavin ve Küçük Gelin’de Zehra rolleriyle adını geniş kitlelere duyurdu. Şimşek, şimdilerde sezon finali yapan Kardeşlerim’de Ayşe karakterine hayat veriyor.

KARDEŞLERİM DİZİSİ OYUNCULARI VE KONUSU

Kardeşlerim dizisi oyuncu kadrosunda Halit Özgür Sarı, Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Cüneyt Mete, Fadik Sevin Atasoy, Simge Selçuk, Su Burcu Yazgı Coşkun, Yiğit Koçak, Onur Seyit Yaran, Gözde Türker ve Damla Su İkizoğlu bulunuyor.

Senaryosunu Gül Abus Semerci’nin kaleme aldığı ve genç kitle tarafından oldukça sevilen Kardeşlerim dizisinin yönetmen koltuğunda Serkan Birinci oturuyor.

K7 Medya

Haber hakkında hisseleriniz hangi emoji?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid