Denizde, sokakta, yürüyüşte Tatil şıklığının adresi Morhipo.com 7

Deniz kenarında ya da şehir sokaklarında tatilin hakkını vermek için önerilerimize göz atın.

Moda

İster güneşin ve denizin tadını çıkaracağınız bir sahil kasabasına gidin, ister şehrin sakinliğinin keyfini yaşayın…

Bayram planlarınız değişebilir ama değişmeyecek tek şey tatil şıklığınız olacak. Deniz kenarında ya da şehir sokaklarında tatilin hakkını vermek için önerilerimize göz atın.

Denizde, sokakta, yürüyüşte Tatil şıklığının adresi Morhipo.com 8

Çok uzun zamandır beklediğiniz tatile sonunda kavuşuyorsunuz. Bayram coşkusunu, tatil mutluluğuyla birleştirin ve bu yazı unutulmaz kılın!

Denizde, sokakta, yürüyüşte Tatil şıklığının adresi Morhipo.com 9

Plaja adım attığınız an iyi hissetmek için Anais Margaux’nun nostaljik tasarıma sahip bikinileri, yazın vazgeçilmezi Birkenstock terliklerinizi ve Morhipo Beach’in güncel trendlere sadık kalan yeni sezon tasarımlarını mutlaka yazlık çantanıza ekleyin.

En renkli mix & match bikiler için Morhipo.com’da tek başına satılan alt ve üst modellerden kendinize ait kombinasyonlar da yaratabilirsiniz.

Bayramda şehrin sokaklarında kaybolun


Bildiğiniz yerleri yeniden keşfetmek için şehrin sakinliğini fırsata çevirin. Bu kış özlediğiniz ne varsa şehirde sizi bekliyor.

Sokak stilinizi güçlü, neşenizi yüksek tutun! Özellikle omuzları açıkta bırakan romantik tasarımlara eşlik edecek aksesuarlarla kendine özgü bir hava yakalayabilirsiniz.

NGSTYLE’ın yeni sezon elbiseleri çeşitli desen, renk ve modellerde birbirinden farklı stillere ilham vermeye hazır.

D by Divarese’nin sıcak yaz günlerine uygun topuklu terlikleri ve Beymen çanta ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Aksesuarda iddialı olmak için NetWork tasarımları tam size göre.

Denizde, sokakta, yürüyüşte Tatil şıklığının adresi Morhipo.com 10

Bayramda doğaya kaçacaksanız


Uzun yola çıkmak için kısa ama evde kalmak için de uzun bir tatilde yapılacak en iyi plan, doğaya kısa bir kaçamak olabilir. Şimdi gözlerinizi kapayın ve duyacağınız kuş seslerine ve hissedeceğiniz tertemiz havaya odaklanın! Morhipo.com’da çadır ve kamp malzemeleri çeşitliğinin yanında, doğaya kaçış kombinleriniz için de harika alternatifleri keşfedebilirsiniz. Nike, adidas, Reebok gibi spor giyimin en iyi ve şık tasarımlarına sahip markalar konforunuzu sağlamak için sizi bekliyor.

K7 Medya

Haber hakkında hisseleriniz hangi emoji?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid