Derya Uluğ'dan kaçak korona partisi itirafı 9
18 / 100

Gazetecileri görünce elim ayağıma dolandı…

Magazin

Geçtiğimiz günlerde bir doğum günü partisine katılan Derya Uluğ, koronavirüs kuralları kapmasında uygulanan kurallara uymadıkları gerekçesi ile polis baskını yedi. Mekandan çıkarken gazetecileri karşısında görünce kaçan Uluğ, uzunca bir süre konuşulurken konuya ilişkin ilk kez konuştu. Uluğ, ‘Gazetecileri görünce elim ayağıma dolandı’ dedi.

Derya Uluğ'dan kaçak korona partisi itirafı 10

İrem Derici, Derya Uluğ, Cem Belevi, Enis Arıkan, Cenan Adıgüzel, Emre Aslan ve Enes Batur gibi ünlü isimler doğum günü partisi için Yeniköy’deki mekanda bir araya gelmişti. Ünlü isimler tüm gece keyifli vakit geçirirken o anları sosyal medyadan da paylaşmıştı.

Derya Uluğ'dan kaçak korona partisi itirafı 11

Ancak koronavirüs pandemisi nedeniyle 21:00’da kapanması gereken mekanda saat sınırı aşınca polis baskını düzenlenmişti. Basın mensuplarının kendilerini beklediklerini öğrenen isimler, mekanı arka kapıdan terk etmeye çalışmıştı. Derya Uluğ görüntü vermemek için mekanın arka kapısından yeniden içeri girmişti.

Derya Uluğ'dan kaçak korona partisi itirafı 12

Konuyla ilgili Magazinburada kameralarına konuşan Uluğ, şunları söyledi:

Derya Uluğ'dan kaçak korona partisi itirafı 13

‘Gazetecileri görünce elim ayağıma dolandı. Çok komiğim orada, kendime çok güldüm. Sonuçta orada bir hatamız var. Heyecan yaptım. Tatlı bir görüntü kaldı benden.’

K7 Medya

Haber hakkında hisseleriniz hangi emoji?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid