Erdal Ayna Hollywood yolcusu 1
10 / 100

Yönetmenliğini de Darryl D. Jhonson’un üstleneceği çekimlerine bu yılın son günlerinde başlanacak olan Amerikalı rapçilerin Türkiye’de yaşadığı maceraları anlatan film için yapımcı ve yönetmen Jhonson’un anlaştığı ilk oyuncu Erdal Ayna oldu.

Sinema

Geçtiğimiz yıl İsmail Hacıoğlu ve Ebru Şahin ile birlikte başrollerini paylaştıkları “Şuursuz Aşk” filmi ile sinemaseverlerden ve eleştirmenlerden tam not alan Erdal Ayna pandemi dönemi sonrasında böyle bir film teklifi almaktan çok büyük mutluluk duyduğunu ve filmde dengesiz bir mafya babasını canlandıracağını ifade etti.

Yönetmen Jhonson, ünlü oyuncunun Şuursuz Aşk filminde oynadığı Cigaraci Memduh karakterini çok beğendiğini ve bunu sosyal medya hesaplarına paylasıp oyuncu hakkında övgulerle bahsederken, Erdal Ayna bu teklif karşısında çok mutlu olduğunu ifade etti.

Darryl D Jhonson’un Yönetmenliğini yapacağı filmde Erdal Ayna’nın haricinde Turth Huts ve Ezekiel Aiagbe gibi Hollywood’un tanınmış oyuncularının yer alacağını ve filmin sadece Türkiye’de değil başta Amerika olmak üzere Avrupa’nın bir çok ülkesinde vizyona girmesini hedeflediğini söyleyen Jhonson çekeceği filmin büyük ses getireceğine emin olduğunu söyledi.

Erdal Ayna kimdir?

Erdal Ayna 1989 yılında Diyarbakır’da dünyaya geldi, 15 yaşından itibaren bir çok tiyatro oyununda oyunculuk ile başlayan kariyerinde daha sonra bir çok tiyatro oyununu yöneterek devam ettirirken Şuursuz Aşk, Mavi Ring, Karımı Gördünüz mü?, gibi filmlerde oyuncu olarak rol alırken Bir Deli Rüzgar, Savaşçı, Komşu Komşu, Bahtiyar Ölmez, Şevkat Yerimdar, Hıçkırık ,Bizim Hikaye gibi dizilerde de rol almıştır.

K7 Medya

Haber hakkında hisseleriniz hangi emoji?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid