İmparator bomba geri dönüyor! 5

İbrahim Tatlıses müjdeli haberi verdi…

Magazin

ÖZEL HABER

Türkiye’nin en çok dinlenilen radyo kanalı Radyo Tatlıses‘de İstanbullu Show‘a konuk olan İbrahim Tatlıses yeni single çalışmasını hayranları ile en kısa süre içerisinde paylaşacağının müjdesini verdi.

İmparator bomba geri dönüyor! 6

İbo Show başlıyor

İmparator İbrahim Tatlıses katıldığı radyo programında ‘İbo Show’ un Eylül 2020 tarihinde bir özel TV’de başlayacağını ifade etti.

İmparator bomba geri dönüyor! 7

Vefa albümü yada hayat hikayesi filmi yok!

Tatlıses; “Film, dizi veya bir vefa albümü olmayacak. Benim yaşadıklarım ne bir film’e ne de bir albüme sığar. Ben ölünce ailem uygun görürse benim için belki öyle bir düzenleme yapar. Ben ölmeden vefa tarzı çalışmalar istemiyorum,” dedi.

https://www.instagram.com/p/CDRbCRGJ0Zn/?utm_source=ig_web_copy_link

”Tüm hayranlarım benim canlarım”

İbrahim Tatlıses; “Hayatımda bazı insanlar vefasız çıktı ancak Dünya’nın her bir yerinde beni seven büyüklerim, kardeşlerim, sevenlerim var ve onların sayesinde ben ‘İmparator’ İbrahim Tatlıses oldum, mağarada doğan bir Urfalı Dünya’da marka oluyorsa ne mutlu bana, gurur verici, tüm hayranlarım, sevenlerim benim canlarım” şeklinde konuştu.

İmparator’dan kurufasülye tarifi

İmparator İbrahim Tatlıses daha önce instagram sosyal medya hesabından ve You Tube – İbrahim Tatlıses ile Radyo Tatlıses kanalından yayınladığı kurufasülye tarifini tekrar paylaştı.

İşte ayrıntılı o güzel anlar…

K7 Medya

Haber hakkında hisseleriniz hangi emoji?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid