İrem Derici: Albüm için evimi sattım 7
12 / 100

Bursa’da özel bir etkinlikte sahne alan ünlü popçu İrem Derici seslendirdiği şarkılar ile davetlilerin keyifli vakit geçirmelerini sağladı.

İrem Derici: Albüm için evimi sattım 8

Fikret Eray KÜMBETLİOĞLU

Geçtiğimiz akşam Bursa’da sahne alan ünlü şarkıcı İrem Derici, hayranları ile sohbet etti. İrem Derici, “Para işinden hiçbir şey anlamıyorum. 2 tane arabam var, 1 evim bile yok. Vardı 1 tane, sattım onu albüm yaptım. Youtube videolarında yaşarım artık.” dedi.

Bursa’da özel bir etkinlikte sahne alan ünlü popçu İrem Derici seslendirdiği şarkılar ile davetlilerin keyifli vakit geçirmelerini sağladı.

Son dönemlerde magazin dünyasında sıkça adını duyuran popçu İrem Derici, Bursa’da özel bir etkinlikte sahne aldı.

‘Yansın Geceler’ şarkısı ile sahnesine başlayan Derici, şarkı aralarında davetliler ile sohbet etmeyi ihmal etmedi.

İrem Derici: Albüm için evimi sattım 9

Derici; ‘Bu gece çok eğleneceğiz. Herkes çok şık görünüyor, nazar değmesin bu gece. Kimselere nazar değmesin. Bir leopar desenli daha gördüm, gece sonunda tırnaklarımızı çıkarmayı düşünüyorum. Çok güzel bir konser olsun, konuşuruz.’ diyerek “Affeder mi aşk bizi” şarkısını seslendirdi.

İş insanlarının bir arada bulunduğu özel etkinlikte girişimcilik konusunda yetersiz olduğunu dile getiren ünlü popçu İrem Derici; “Girişimler, yatırımlar, onlardan hiç anlamıyorum. Para işinden hiçbir şey anlamıyorum. 10 senedir af edersiniz deli gibi, manyak gibi çalışıyorum, 2 tane arabam var, 1 evim bile yok. Vardı 1 tane, sattım onu albüm yaptım. Youtube videolarında yaşarım artık. Hani böyle haberler oluyor ya ‘o ünlü popçu bakın şimdi ne halde?’ diye, Allah korusun da yani. Buyurun şarkı söyleyelim.” diyerek ‘Acemi Balık şarkısını seslendirdi.

Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Derici, Bursalı sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

İrem Derici: Albüm için evimi sattım 10

Haber hakkında hisseleriniz hangi emoji?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid