Gösteriliyor: 16 Sonuçlar
Tuğba Özay'dan yaz bombası! 1
Serdar Ortaç'ın yeni albümünde sevgilisi Seçil Gür'den 'Değmez' sürprizi! 2
Elif ile çok özel röportaj K7 Medya'da! 3
Genç yetenek Ada, Rock yolculuğuna “Hikaye Yazarı” ile başladı 4
Dilek Pehlivan'dan yeni single ''Keskin Bıçak'' olay oldu! 5
Aleyna Tilki'nin 'Yalan'dan şarkısı 6
Simge'den büyük başarı! Aynı anda 4 klip çekti 7
Züleyha 'Ah Yandım'la döndü 8
Gülben Ergen: Şarkıyı okurken zorlandım 9
10. yıl şerefine yeni bir single 10

10. yıl şerefine yeni bir single

Şarkıcı Pınar Darcan, 10 yıllık müzik kariyerini ‘Vicdanımın Sadakası’ adlı yeni single çalışmasıyla taçlandırdı. “Bundan sonraki sanat kariyerimi yapacağım albümlerimle pekiştirerek zirvedeki yerimi hak ederek alacağım” diyen şarkıcı, parçayı bir de kliplendirdi.  Darcan, 15 dansçının yer aldığı şarkıya Kemal Başbuğ yönetmenliğinde klip çekti.  K7 Medya Share this…FacebookTwitterPinterestTumblrVKRedditXingLinkedinDiggFlattrStumbleUponYummlyBufferemailPrint

Hülya Orhan'dan müthiş performans 11

Hülya Orhan’dan müthiş performans

Ses sanatçısı Hülya Orhan “Bir Gönül Sayfası” adlı eseri seslendirerek muhteşem performans sergiledi.

Diva Bülent Erdoy’un bestelediği ve seslendirdiği “Bir Gönül Sayfası” adlı eseri bu kez yorumlayan Hülya Orhan Oldu.

Hülya Orhan'dan müthiş performans 12
Hülya ORHAN

Gönülleri fetih etti

Güzelliği ve eşsiz sesi ile kısa sürede müzik piyasasının altını üstüne getiren Hülya Orhan ‘Single’ çalışması ile “Bir Gönül Sayfası” adlı eseri okuyarak gönüllere taht kurdu.

TV’de ilk kez K7 TV’de

Sosyal medya’da izlenme rekorları kıran video’yu K7 medya farkı ile K7 TV’de yayınlıyoruz!

K7Medya.com

Dilek Pehlivan Success! 13

Dilek Pehlivan Success!

Dilek Pehlivan, güçlü sesi ve şıklığı ile dikkat çekerek adından sıkça bahsettirmeye devam ediyor.

Güçlü sesi ve kendine özgü sahne koreografisiyle emin adımlarla idealine doğru yürüyen genç sanatçı Dilek Pehlivan Amerikan basınının dikkatini çekmişti.

Dilek Pehlivan geçtiğimiz yıl New York’ta bulunan Amerikan dergisi Compulsive Magazine iki sayfalık röportaj vermişti.

Dilek Pehlivan Success! 14

Dünyaca ünlü şarkı Justin Bieber’a ait ‘Let Me Love You’ adlı şarkısı seslendiren ve single’na klip çeken Pehlivan aradan bir yıl geçmesine rağmen en çok dinlenilen Cover’ler arasında yer almaya devam ediyor.

Dilek Pehlivan Success! 15

K7Medya.com

Ve işte dinlenme, izlenme rekorları kıran o şarkı;

Let Me Love You (Justin Bieber Cover Turkey)

Simge, yeni klibi “Yalnız Başına” ile başarılı yükselişini sürdürüyor 16

Simge, yeni klibi “Yalnız Başına” ile başarılı yükselişini sürdürüyor

Tarzı, tavrı ve şarkıları ile adında her zaman söz ettiren son dönemin en yenilikçi ve yaratıcı isimlerinden Simge, yeni klibi ‘Yalnız Başına‘ ile başarılı yükselişini sürdürüyor.

Mış Mış, Üzülmedin Mi? , Prens & Prenses , Yankı, Ben Bazen , Öpücem, Aşkın Olayım gibi arka arkaya çıkardığı dinlenme rekorları kıran şarkılarına bu yaz yenilerini ekleyen Simge, Ozan Doğulu ‘nun 130 BPM serisinin yenisi, “Kreşendo” albümünden yorumladığı “Ne Zamandır? ardından sözü Onurr müziğinde Onurr ile beraber kendisine ait olan “As Bayrakları” müzik severlerin karşısındaydı şimdi de ‘Ben Bazen’ adını verdiği albümünde yer alan sözü, müziği ve düzenlemesi Çağrı Telkıvıran ‘a ait ‘Yalnız Başına‘ şarkısına New York sokaklarında Seçkin Süngüç yönetiminde klip çekti.

Simge, yeni klibi “Yalnız Başına” ile başarılı yükselişini sürdürüyor 17

Son yıllarda yaptığı şarkılarla milyonların kalbini fetheden ve müzik eleştirmenlerine göre Demet Akalın, Hande Yener, Gülşen ‘den oluşan “Büyükler Ligi” ne adını yazdıran Simge, konser maratonuna da devam ediyor.

Karsu, kendi adını taşıyan “Karsu”albümünün heyecanını yaşıyor 18

Karsu, kendi adını taşıyan “Karsu”albümünün heyecanını yaşıyor

Yaptığı coverlar, bestelediği şarkılarla uluslararası üne kavuşan şarkıcı, piyanist ve besteci Karsu, kendi adını taşıyan ‘Karsu’ adlı dördüncü albümünün heyecanını yaşıyor.

1O Ekim itibariyle ‘Sumusic’ etiketiyle tüm digital platformlarda çıkan albüm, Türkiye’de 20 Ekim itibariyle ‘y kültür sanat’ etiketiyle CD ve plak olarak raflardaki yerini alıyor.

Dördüncü albümü olan ‘Karsu’nun habercisi ‘İtiraf ‘ ve ‘Sana Ne’ adlı single’larını albüme de taşıyan Karsu, albümün kliplendirdiği çıkış şarkısı olan ‘Sana Ne’nin sözleriyle özellikle kadınlar üzerinde kurulan baskılara dikkat çekiyor.

Kendini yeniden, yeni soundlarla keşfeden ve geliştiren Karsu, yeni şarkılarını Çin sokaklarından, Endonezya’nın Bali adasından, Los Angeles tepelerinden ve Türkiye’nin güzel doğasından ilham alarak yazdı.

Kişilerin özellikle sosyal medyayı sıkça kullandığı ve bu platformların kendine özgü baskılarını yaşadığı bu devire hem Türkçe hem İngilizce yazdığı cesur sözlü şarkılarıyla meydan okuyor.

ALBÜMÜN İLK KONSERİ ZORLU PSM’DE

Albümün ilk konserini Corendon Airlines sponsorluğunda 22 Ekim Pazar günü Vestel Gururla Yerli Konserleri kapsamında Zorlu PSM’de verecek olan Karsu, yeni albümünün turnesi ile Samsun, Trabzon, Eskişehir, Denizli, Konya, Mersin, Adana, Gaziantep, Diyarbakır, Ankara, Bursa ve İzmir’i kapsayan Türkiye turnesi ile şehir dışındaki müzikseverlerle buluşacak.

Albümdeki İngilizce ve Türkçe yazılmış şarkılarında Karsu, yaşamın inişli çıkışlı deneyimlerini müziğine yansıtarak kendini ifade ediyor. Albümde bulunan 12 adet şarkının tamamı kendi söz ve bestesinden oluşuyor.

Bu “mükemmel görünmek için çabalama” döneminde, bir karşı ses olmak isteyen Karsu “Herkesin birbirinin hayatlarıyla ilgili fikirlerinin olduğu ve bunu internet ortamında yaratılan yüzeysel dünyada paylaşmaktan çekinmediği bir zamanda yaşıyoruz.

İnsanlar kendilerine ve hayatlarına dair “kusur” olarak gördükleri şeyleri filtrelerin arkasına gizlemeye çalışıyor. Başkalarını memnun etmek, onların arasına katılmak veya önem verdiğimizi göstermek için kararlar alıyoruz ve sonra bu kişilerin onayını bekliyoruz.

Ama aslında dinlememiz gereken bir tek ses var ve bu da kendi sesimiz. Sen ne istiyorsun? Kendi hayatını yaşa çünkü bu hayat başkalarının değil, senin.” diyerek herkesi kendi olma serüvenine davet ediyor.

Tarık Mengüç, Küresel Isınma’ya klip çekti 19
%d blogcu bunu beğendi: