Masumiyet'in Hande'si Asena Keskinci yıllar içindeki değişimiyle herkesi şoke etti! 5
12 / 100

Çarşamba günü Fox Tv’de yayın hayatına başlayan Masumiyet dizisinde Hande karakterine hayat veren Asena Keskinci izleyicileri şaşırttı.

Magazin

Çarşamba günü Fox Tv’de yayın hayatına başlayan Masumiyet dizisinde Hande karakterine hayat veren Asena Keskinci izleyicileri şaşırttı. Yıllar önce Bez Bebek dizisinde henüz küçük bir çocuk olan Keskinci genç kız oldu. 19 yaşındaki Keskinci sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla da dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Asena KESKİNCİ

Oyuncu

Oyuncu Asena Keskinci yıllar içerisindeki değişimiyle şaşırttı. İlk olarak 2007 yılında yayınlanmaya başlayan Bez Bebek dizisinde Yağmur karakterine hayat veren ve henüz küçük bir çocuk olan Asena Keskinci 19 yaşına girdi.

Masumiyet'in Hande'si Asena Keskinci yıllar içindeki değişimiyle herkesi şoke etti! 6

Fox Tv’de yayınlanmaya başlayan Masumiyet dizisi ile ekranlara geri dönen Asena Keskinci büyük değişimiyle izleyicileri şaşırttı. Masumiyet dizisinde kimse onu tanıyamadı. Genç kız olan Keskinci, oyunculuktan ise hiç vazgeçmedi. Setlerde büyüyen Keskinci’yi şimdilerde tanımak ise zorlaştı.

Masumiyet'in Hande'si Asena Keskinci yıllar içindeki değişimiyle herkesi şoke etti! 7

Masumiyet dizisinde Hande Hancı karakterini canlandıran 19 yaşındaki Asena Keskinci’nin birbirinden farklı pozlarıyla sosyal medyada gündem oldu. İşte o pozlardan bazıları…

K7 Medya

Haber hakkında hisseleriniz hangi emoji?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid