Mert Aslan Presents yeni markalarıyla büyümeye devam ediyor 9

Modaseverler ile Mert Aslan’ın özenle seçtiği tasarım markalarını Morhipo.com’da

Moda

Mayıs ayında modaseverler ile Mert Aslan’ın özenle seçtiği tasarım markalarını Morhipo.com’da buluşturan Mert Aslan Presents, yeni eklenen markalar ile büyümeye devam ediyor.

Mert Aslan Presents yeni markalarıyla büyümeye devam ediyor 10


 
Aksesuardan çocuk giyime, plaj giyiminden ev dekorasyonuna geniş yelpazedeki markaların bir araya geldiği projede, seçkin tasarım ürünleri Morhipo.com kullanıcılarının beğenisine sunuluyor.

Mert Aslan Presents yeni markalarıyla büyümeye devam ediyor 11


 
Mert Aslan Presents’in açılışından itibaren tüketicilerin beğenisine sunulan Ninon, Reian Jewellery, Bendis, Fiolas, Tullaa ve Pinolini markalarına; iç giyim, plaj giyim, kadın giyim, aksesuar ve ev tekstil alanında birbirinden başarılı yeni markalar katıldı.

Mert Aslan Presents yeni markalarıyla büyümeye devam ediyor 12


 
Mehry Mu’nun hasır çantaları ve Ponponiere’in rengarenk küpeleri yaz şıklığınızın tamamlayıcısı olacak. Else’nin birbirinden iddialı iç çamaşırları ile kendinizi muhteşem hissedeceksiniz. Sade ama şık mayo tasarımları ile Sand & Blue ve Anais & Margaux, tiril tiril elbiseleri ile Exquise tatilinizin vazgeçilmezi olacak. Benzersiz tarzını evine de yansıtmak isteyenler için Golden Table mükemmel bir alternatif.

Mert Aslan Presents yeni markalarıyla büyümeye devam ediyor 13


 
Yeni eklenen markalar ve ürünlerle büyümeye devam edecek Mert Aslan Presents’a modanın e-ticaretteki adresi Morhipo.com’dan ulaşabilirsiniz.

K7 Medya

Haber hakkında hisseleriniz hangi emoji?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid