Neslihan Yeldan'dan samimi açıklama 7
18 / 100

Sen Çal Kapımı’nın Aydan’ı Neslihan Yeldan’dan samimi açıklama: İyi kalpli birisi olmaya çalışıyorum

Magazin

Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in başrollerini paylaştığı Sen Çal Kapımı dizisinde Aydan karakterine hayat veren Neslihan Yeldan, set arasında samimi açıklamalarda bulundu. Yeldan, ‘İyi kalpli birisi olmaya çalışıyorum’ sözleri ile dikkat çekti.

Neslihan Yeldan'dan samimi açıklama 8

Fox TV’de ekrana getirilen Kerem Bürsin ve Hande Erçel gibi isimlerin rol aldığı Sen Çal Kapımı dizisi beğeniyle takip edilmeye devam ederken dizisinde Aydan karakterine hayat veren Neslihan Yeldan, set arasında röportaj verdi.

Neslihan Yeldan'dan samimi açıklama 9

Samimi açıklamalarda bulunan Neslihan Yeldan, kendisini anlatması istenince ‘Ben iyi kalpli birisi olmaya çalışıyorum. Hayata güzel bakmaya çalışıyorum. Şefkatliyimdir. Empati kurabilirim ama biraz da huysuzumdur’ dedi.

OĞLUYLA İLGİLİ YAPTIĞI PAYLAŞIMAL ELEŞTİRİLMİŞTİ

Neslihan Yeldan, oğluyla ilgili yaptığı paylaşımda ‘Ne Hande’yi tanıyor, ne Kerem’i. Onları sadece iş arkadaşım olarak biliyor. Diziyle yatıp kalkmıyor, konu onu strese sokmuyor. Hayatına sakin bir şekilde devam ediyor. Dil öğreniyor, belgesel izliyor, tarihi inceliyor. Instagram’da fotoğrafını koymamı tabi ki istemiyor. Bir hesabı da yok. Kendi dünyasında. Onu ben bile örnek almalıyım bazen’ ifadelerini kullanmıştı.

Neslihan Yeldan'dan samimi açıklama 10

Neslihan Yeldan, yaptığı paylaşımın ardından Twitter’da TT listesinde yerini aldı. Bir sosyal medya kullanıcısı ünlü oyuncunun paylaşımıyla ilgili ‘Biz niye Neslihan Yeldan’ın çocuğunu örnek alıyoruz bu arada? Buradaki herkes işinde gücünde, okulunda, bir sürü derdi ve sorumluluğu olan insanlar, iki saat kafa dağıtmak için dizi izliyorlar diye kimse kimseyi küçük göremez. Beğenmeyen yapmasın dizi, zorla mı çalıştırıyorlar?’ dedi.

K7 Medya

Haber hakkında hisseleriniz hangi emoji?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid