People by Fabrika Şehre Dönüyor 11
19 / 100

People by Fabrika, Sonbahar/Kış koleksiyonuyla yine şehirli stili bir adım öteye taşıyor.

Moda

Haber Merkezi / İstanbul

Trend takipçisi kadınların vazgeçilmez markası haline gelen People by Fabrika, Sonbahar/Kış koleksiyonuyla yine şehirli stili bir adım öteye taşıyor.

People by Fabrika Şehre Dönüyor 12Modanın e-ticaretteki adresi Morhipo.com’un özel markası People by Fabrika, bu sezon da yalın çizgiler ve zarif şıklığın temsilcisi olan tasarımları moda tutkunlarıyla buluşuyor. 

People by Fabrika kadınını şehre dönüşte yepyeni bir koleksiyon karşılıyor.

People by Fabrika Şehre Dönüyor 13


Stil ve konfor bir arada


People by Fabrika’nın yeni sezon koleksiyonu şehrin dinamizmini yakalarken stilini korumak isteyenler için eşsiz seçenekler sunuyor.

Yoğun bir iş haftasında birbirleriyle kombinlenebilen ceketler ve elbiseler yaratıcılığa alan açarken zaman kazandırıyor.

Bu kışın öne çıkan trendlerinden etek-ceket ve elbise-ceket kombinleri People by Fabrika koleksiyonunda sıkça karşımıza çıkıyor. 

Sonbaharın vazgeçilmezi trikolar mevsim geçişinde hem şık hem casual bir stil yakalamak isteyenler için ideal.

Mevsime uygun ipek gömlekler ve bluzlar da şehre dönüşü hatırlatıyor. 

Hacimli ve  yaka detaylı feminen bluzlar, cut-out detaylarla şaşırtan elbiseler, deri detaylı parçalar yeni sezon trendlerini taşıyan parçalar arasında yer alıyor.

People by Fabrika Şehre Dönüyor 14Hem siyahlar hem hakiler öne çıkıyor


Önceki sezonlarda bizi şehre hazırlayan modern detaylar ve güçlü renkler People by Fabrika Sonbahar-Kış 2020/21 koleksiyonuyla yeniden hayat buluyor.

Siyah ve gri renklerle başlayan People by Fabrika kadınının şehre tarzını yansıtma yolculuğu; haki, kiremit ve pudra tonlarının sakinliğiyle dengeleniyor. Kendini tanıyan, stil sahibi, güçlü kadının stili, keskin detaylar, cepler ve metalik aksesuarlarla şekilleniyor. 

People by Fabrika Şehre Dönüyor 15

Şehirli Stil, Uygun Fiyat


Şehre dönüşte stilini güncellemek isteyenleri bekleyen People by Fabrika koleksiyonunda bluzlar 49,99 TL; elbiseler 89,99 TL; pantolonlar 99,99 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

People by Fabrika Şehre Dönüyor 16

K7 Medya

Haber hakkında hisseleriniz hangi emoji?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid