Seda Sayan ve Demet Akalın arasında yine gerginlik çıktı! 7
14 / 100

Star TV’de ekrana getirilen Demet ve Alişan’la Sabah Sabah programı geçtiğimiz günlerde final yaparak ekran macerasını noktaladı. 

Magazin

Star TV’de ekrana getirilen Demet ve Alişan’la Sabah Sabah programı geçtiğimiz günlerde final yaparak ekran macerasını noktaladı. Final yapan programın yerine Seda Sayan ile anlaşıldığı iddiaları gündeme gelirken Demet Akalın’dan hamle gecikmedi. Akalın, Seda Sayan’ı Instagram’da engelledi. Sayan, konuyla ilgili ‘Ben kimseyi takipten falan çıkmadım’ dedi.

Seda Sayan ve Demet Akalın arasında yine gerginlik çıktı! 8

Demet Akalın ve Alişan barışmalarının ardından ‘Demet ile Alişan İle Sabah Sabah’ adlı programda partner olurken Star TV ekranlarında hayranları ile buluşuyordu. Program beklenen reytingi karşılayamadı ve final yapma kararı alındı. İkili, geçtiğimiz cuma günü ekran macerasına nokta koydu.

Seda Sayan ve Demet Akalın arasında yine gerginlik çıktı! 9

Star TV’nin ‘Demet ile Alişan İle Sabah Sabah’ programının final yapmasının ardından iddialara göre Seda Sayan’a sabah programı teklifi götürüldü. Seda Sayan’a teklif gitmesinden sonra Demet Akalın’dan hamle gecikmedi. Akalın, 2018 yılında da gerginlik yaşadığı Seda Sayan’ı sosyal medyada engelledi.

Birbirini takip etmeyen ikiliden Sayan’ın, “Ben kimseyi takipten filan çıkmadım niye çıkayım” ifadelerinin ardından Akalın’ın Sayan’ı engellediği anlaşılmış oldu.

Seda Sayan ve Demet Akalın arasında yine gerginlik çıktı! 10

K7 Medya

Haber hakkında hisseleriniz hangi emoji?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid