Seren Serengil, Sadakatsiz'in Asya'sı Cansu Dere'nin paylaşımına yaptığı yorumla olay oldu 7
14 / 100

Sadakatsiz dizisinde Asya karakterine hayat veren Cansu Dere ve Derin’i canlandıran Melis Sezen’in set dışındaki samimiyeti Seren Serengil’i rahatsız etti. 

Magazin

Sadakatsiz dizisinde Asya karakterine hayat veren Cansu Dere ve Derin’i canlandıran Melis Sezen’in set dışındaki samimiyeti Seren Serengil’i rahatsız etti. Serengil, Cansu Dere’nin paylaşımının altına ‘Kadınla fotoğraf çektirerek onun yaptıklarını hafifletir alenileştiriyorsun biz düzgün kadınlar bu pisliklere savaşmalıyız’ yazması sosyal medyada gündem oldu.

Seren Serengil, Sadakatsiz'in Asya'sı Cansu Dere'nin paylaşımına yaptığı yorumla olay oldu 8
Seren SERENGİL

Daha sonra sosyal medyadan açıklama yapan Serengil, yaptığı yorumları bilinçli bir şekilde yazdığını itiraf etti.

Seren Serengil, Sadakatsiz'in Asya'sı Cansu Dere'nin paylaşımına yaptığı yorumla olay oldu 9

Kanal D’nin en sevilen dizilerinden olan Sadakatsiz’de rol alan Cansu Dere’nin fotoğrafının altına yorum yapan Seren Serengil sosyal medyada olay oldu. Dizide Melis Sezen’in hayat verdiği Derin karakteri tarafından kocası elinden alınmış Asya’yı canlandıran Cansu Dere’nin paylaşımına Seren Serengil şu yorumu yazdı:

Seren Serengil, Sadakatsiz'in Asya'sı Cansu Dere'nin paylaşımına yaptığı yorumla olay oldu 10

‘Ona lütfen paye verme o senin kocanı ayarttı yuvanı yıktı… Onu canlandıranı bile yanına alıp fotoğraf çektirme metreslerin dört duvar arasında otel odalarında fotoğrafsız bir yaşamları vardır… Hele temiz kadınların yanından değil semtinden geçememeliler. Lütfen şununla fotoğraf çektirtme… Sinirim bozuldu. Lütfen Cansucum görgüsüz annenin metres kızı metresten bozma eş o… Beynim yandı gece gece… Kadınla fotoğraf çektirerek onun yaptıklarını hafifletir alenileştiriyorsun biz düzgün kadınlar bu pisliklere savaşmalıyız’

K7 Medya

Haber hakkında hisseleriniz hangi emoji?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid