Teşkilatın güzel kadını Hilal Anay kırmızı halıda fark yarattı! 9
14 / 100

Teşkilat dizisinde Macide karakteri ile rol alan oyuncu Hilal Anay 58. Antalya Altın Portakal Film Festivali gala ödül gecesine katıldı.

Magazin

Özel Haber

Fikret Eray KÜMBETLİOĞLU

Güzelliği ile adeta büyüleyen Hilal Anay, 58. Antalya Altın Portakal Film Festivali gala ödül gecesine katılarak kırmızı halıda resmen fark yarattı.

Teşkilatın güzel kadını Hilal Anay kırmızı halıda fark yarattı! 10

Hilal Anay gala gecesinde en şık kadın oyuncu arasında ilk sırada yerini aldı.

Teşkilatın güzel kadını Hilal Anay kırmızı halıda fark yarattı! 11

2020 yılında Kanal 7’de ‘Yemin’ dizisi, 2019 yılında ise ‘Marid’ filmi, 2020 yılında ‘Geçerken uğradım’ filmi ve en son ise 2021 yılında TRT’nin izlenme rekorları kıran ‘Teşkilat’ dizisinde rol alan güzel ve bir o kadarda başarılı oyuncu Hilal Anay gala gecesinde sade makyajı, giydiği sade siyah elbisesi, yine kıyafetine uygun çanta ve ayakkabısı ile resmen gözleri kamaştırdı.

Teşkilatın güzel kadını Hilal Anay kırmızı halıda fark yarattı! 12

Hilal Anay Kimdir?

Hilal Anay hakkında merak edilen tüm soruların cevapları. Kaç yaşında? nerede doğdu? Kariyeri, Kısaca Hayatı ve biyografi bilgileri.

2000 yılının Haziran ayında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bazı kaynaklarda yaşantısını üniversite eğitimi için bulunduğu Antalya’da sürdürdüğü, Toros Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi Bölümü’nü tamamladığı belirtilmektedir. Ayrıca günümüzde eğitimine Akdeniz Üniversitesinde devam ettiği açıklanmaktadır. Aslen ise baba tarafından ulaşılan bilgilere göre aslen Tokat Turhal’lıdır.

Teşkilatın güzel kadını Hilal Anay kırmızı halıda fark yarattı! 13

K7 Medya

Haber hakkında hisseleriniz hangi emoji?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid