Ünlü TİKTOK fenomeni TİKTOK hakkında merak edilen soruları yanıtladı 1
14 / 100

Türkiye’nin ünlü TİKTOK fenomeni Gülfem ÖZEN, TİKTOK hakkında merak edilen soruları yanıtladı.

Sosyal Medya

Haber Merkezi / Antalya

Türkiye’nin ünlü TİKTOK fenomeni Gülfem ÖZEN, TİKTOK hakkında merak edilen soruları K7 Medya.Com‘a özel verdiği röportaj ile yanıtladı.

Dünya’da en çok kullanılan sosyal medya uygulamaların arasında yer alan TİKTOK video paylaşım platformu Türkiye’de de 1 numaralı beğenilen uygulamalar arasına girdi.

İnsanların ilginç videolar ve hayat kesitlerinden paylaşımları ülkede büyük ilgi toplarken, gerek dans gerek marifetli yetenek videoları çok beğenildi ve insanları sosyal medya Dünyasında fenomen (tanınan kişi) yaptı.

Kısa sürede Türkiye’de görüntülenen videoları ile sosyal medya gündemine damgasını vuran ünlü fenomen Gülfem ÖZEN ise K7 Medya.Com‘a çok özel açıklamalarda bulundu.

Gülfem ÖZEN TİKTOK’da dans videoları paylaşarak insanların beğenisini topluyor.

İşte o çok özel röportaj…

✓ TİKTOK uygulaması ile nasıl tanıştın?

? TikTok uygulamasını ilk çıktığında merak edip hesap açmış ancak hiç kullanmamıştım sonra takipçilerimden bu uygulamayı kullanmalısın tam sana göre diye çok mesaj alınca kullanmaya başladım ve kullandıkça daha çok sevdim.

✓ İlk TİKTOK video maceran nasıl oldu?


? İlk video mu efekt ve sesleri tam bilemediğim için deneme amaçlı fotoğraflarımdan slayt olarak hazırlamıştım.

✓ TİKTOK hayatında neleri değiştirdi?


? Şu ana kadar en büyük değişim sevdiğim bir şeyi yaparken ne kadar mutlu olduğumu çok net görmemi sağladı ayrıca kendimi geliştirmem gereken noktaları gösterdi ve daha iyisini yapabilmek için motivasyon oldu.

✓ TİKTOK’dan bugüne kadar para kazancı sağladın mı?

? TikTok’ta para kazanmak için canlı yayın açmak gerekiyor oradan gelen hediyeler ile kazanç sağlanıyor ama ben henüz buna başlamadım o yüzden kazancım yok.

✓ Son günlerde çıkan TİKTOK verilerinizi çalıyor haberleri seni endişelendirdi mi?


? Hayır çünkü indirdiğimiz her uygulamaya zaten kullanabilmek adına birçok erişim izni veriyoruz ve TikTok bunlardan bir tanesi bence abartıldı.

✓ TİKTOK uygulamasında en çok izlenen ve beğenilen video hangisi oldu?

? Ahi challenge videom en yüksek izlemeyi aldı . Ama benim en sevdiğim köpeğim molly ile onu kaybetmeden birkaç gün önce çektiğim videodur benim i6- ahi challenge videom en yüksek izlemeyi aldı . Ama benim en sevdiğim köpeğim molly ile onu kaybetmeden birkaç gün önce çektiğim videodur benim için çok özel çünkü onunla çekebildigim ilk ve son video oldu TikTok için.

✓ TİKTOK’da olumsuz yorumlar alıyor musun? Yada yaşadığın sorunlar var ise neler?


7- Olumsuz yorum yapmak bir kısım için tek amaç maalesef ben bu tarz insanları ve yorumlarını mümkün olduğunca dikkate almıyorum hakaret içerenleri zaten bildiriyorum. Bu tarz kişilerin üreticiliği olmadığı gibi yapana da engel olmaktan başka bir dertleri yok beni de o kadar çok şikayet ettiler ki tam 3 ay keşifte düşmedim defalarca topluluk kuralı ihlali diyerek gün bazında paylaşım cezası ve videolarımın  kaldırılması gibi sorunlar yaşattılar ama hepsi geri geldi çünkü ortada ihlal yoktu ama bir hayli sorun yaşattılar bana uygulamanın hatası araştırmadan kişilere engel koymak .

✓ En çok beğendiğin TİKTOK fenomeni kim ve hangi videosunu neden beğeniyorsun?


? Kesinlikle Özkan SAĞIN. Çünkü zeki komik eleştirel ama tatlı dilli güncel her konuda düzenli içerik üreticidir.Beğenmekten. Vazgeç, Kopyala, Şikayet Et9-, izlediklerime göre keşfet oluşturulduğu için benim karşıma öyle çok hoşlanmadım diyebileceğim şeyler pek çıkmıyor.

✓ Başka hangi sosyal medya uygulaması kullanıyorsun?


? Evet İnstagram, Facebook ve Twitter hesaplarım var.

✓ Kullandığın sosyal medya hesabında ne kadar vakit geçiriyorsun?


? Tiktok için video çekme sürem günde 20 -30 dk arasında bunun dışında İnstagram de günlük 1 saat max geçirdiğim zamandır diğerlerine pek bakmıyorum.

✓ TİKTOK videolarını çekmeye devam edecek misin ve ne zamana kadar çekmeye devam edeceksin?


? Evet devam edeceğim . Dans etmeye devam ettiğim sürece de videolarım olacak diye düşünüyorum.

✓ TİKTOK’dan beklentilerin nelerdir ve hayallerin var mı?


? Hesabımı büyütmek ve daha çok insana erişmek istiyorum böylece birileri için enerji motivasyon ilham kaynağı olabilmek hayalim. Ayrıca kendimi bedenimi ve  dansımı geliştirip yeni şeyler öğrenmek bunu paylaşmak amacım TikTok için.

✓ Teşekkür ederiz

K7 Medya

Haber hakkında hisseleriniz hangi emoji?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid